>Atma uğur din kardeşiyiz

>

Bir futbol yorumcusu – Uğur Meleke- röportaj vermiş, genç kuşaktan sayılanlardan. Genç teknik adamların önü açılsın diye örnek veriyor: “Carlo Ancelotti de teknik adamlık kariyeri yokken Milan’la büyüdü.” Ağabeyleri sallıyor da bu gençlere ne oluyor peki? Bu kadar işkembe i kübradan atılır mı yahu. Verecek örnek mi kalmadı. Carlo Ancelotti dediğin adam Milan’dan önce Juventus’u çalıştırdı 2 sezon. Zidane’a hocalık yaptı. Parma’da çalıştı, Reggiana’da çalıştı. Arrigo Sacchi’nin çırağıydı bu adam daha önceleri. Senin aklın erdiğinde; adamı Milan’ın başında gördüysen adamın suçu ne? Atmayın, yemeyin milleti.

Carlo Ancelotti demişken, adam memlekete gelmişti. İstanbul’da karısına salça oldular kendisine talip olan kulübün yöneticileri tesisleri gezdirirken. Carlo arkasına bile bakmadan döndü İtalya’ya…
Advertisements

3 responses to “>Atma uğur din kardeşiyiz

  1. >This is very nice blog. do you konw Mozilla Firefox web browser?I really loved it,I hope you may want to download and try. thank you.

  2. >Ancelotti 1979-1987 yillari arasinda Roma’da oynadi. 8 yil, az buz degil. Ondan önce de 3 yil parmada oynadi. En son 5 yilini milana ayirdi, bir anda milanla büyüdü olmus. Yok artik Giovanni Trapattoni.

  3. >”Cek ordan bana yeni nesil bir futbol yorumcusu, nasil olsa kimse anlamaz diye bol sallayanindan olsun”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s